top of page
  • Alexandra Fodor

Scaleit angajeaza SOFER PROFESIONIST, categoria CE.

Updated: Sep 3, 2021

Cel mult pentru că bătaia e ruptă din Rai și nicidecum din seria “Pentru că automobile”, SCALEIT scoate la bătaie un post de ȘOFER PROFESIONIST, categoria CE.

CA SĂ NU FIE GREU

Cerințe:

  • Carnet de conducere categoria CE

  • Atestat (CPC) transport marfă

  • Experiență minim 3 ani

  • Experiență în operarea macaralei tip HIAB

CA SĂ NU FIE NICI UȘOR

Descrierea postului

  • Candidatul selectat va transporta echipamentele vândute de către companie la client și va asigura descărcarea și manipularea acestora cu macaraua HIAB de la bord. Transportul este intern.

CA SĂ FIE BINE!

Pachet salarial/beneficii:

· Lucrul într-o echipă dinamică

· Salariu motivant

· Condiții de lucru civilizate, fără nevoia odihnei în cabina autovehiculului

· Telefon de serviciu

· Bonuri de masă, tichete cadou de Paște și Crăciun

CA SĂ FIE CLAR!

  • Candidaţii interesaţi pot trimite un Curriculum Vitae la e-mail office@scaleit.ro

  • Doar candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu a cărui dată va fi stabilită de comun acord cu aceştia.

  • Nu vor fi luate în considerare candidaturile care nu vor îndeplini condiţiile minimale solicitate în specificaţiile postului.

  • Compania îşi rezervă dreptul de a testa competenţele declarate de către candidaţi.

CA SĂ FIE ȘI CU FUN

Dacă vreodată profesoara ți-a zis la școală că nu vei câștiga bani uitându-te toată ziua pe geam, consideră că runda asta e a ta!

Hai în echipa Scaleit unde când e greu începe fun-ul!

340 views0 comments
bottom of page